Ana Sayfa Seçil Sendağ Eğitim Danışmanlığı

Öğrenen kurum kültüründe gelecek değeri yaratmak için marka ve iletişim eğitimleri veriyoruz.

Eğitim Yöntemlerimiz

Seçil Şendağ Eğitim Danışmanlığı olarak gelecek değerinizi çalışanlarınızla paylaşan sınıf içi eğitimler ve seminerler gerçekleştiriyoruz. Kurumsal eğitimleri iş yaşamındaki deneyimlerimizi paylaşma, oluşturduğumuz iletişim stratejilerini ve iş dünyasına yönelik düşüncelerimizi aktarma fırsatı olarak görüyoruz. Bunu ortak hedeflerde buluşturduğumuz ekiplerle bol bol sohbet ederek, zaman zaman da filmleri ve oyunları kendimize rehber edinerek yapıyoruz.

Eğitim ve Seminerlerimizden Örnekler

󰁕 󰁒

360° İletişim olarak oluşturduğumuz iletişim stratejilerini, iç iletişim danışmanları, eğitmenler ve eğitim atölyeleriyle güçlendiriyoruz.

İç İletişim

Konuşan organizasyon yaratmak için insan süreçlerine destek veriyoruz. Kurumsal İletişim alanındaki 20 yıllık tecrübemizle iç iletişim projeleri gerçekleştiriyoruz.

Sınıf Eğitimleri

Kurum markasının, liderleriyle, çalışanlarıyla, satış kanallarıyla, müşterileriyle bir bütün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle eğitimlerimizi her paydaş için özel tasarladık.

Deneyim Atölyesi

Öğrenmek için deneyimlemek gerekiyor. Deneyim Atölyelerimizi kişisel farkındalıkların artırılması ve değerlerin içselleştirilmesi için kuruma özel hazırlıyoruz.

Seminerler

Seminerlerimizde, Türkiye’nin gelecek değeri için önemini inandığımız konularda, konuşmacılarımız sektörlerindeki tecrübeleri, katılımcılarla paylaşıyor.