Ana Sayfa Portfolio

Uluslararası Kadın Girişimciler Zirvesi IWEC

Uluslararası Kadın Girişimciler Zirvesi IWEC

İstanbul Ticaret Odası evsahipliğinde 9.’cusu 16 ve 17 Kasım’da düzenlenen Uluslararası Kadın Girişimciler Zirvesi’nin (International Women’s Entrepreneurial Challenge-IWEC) basın toplantısı ve medya ilişkileri 360 İletişim tarafından yürütüldü.

ThyssenKrupp

ThyssenKrupp

Her iki yılda bir dünyada seçilen bir kente fonksiyonel mimari eser tasarlamak amacıyla düzenlenen ve 12.’ncisi Türkiye’de gerçekleştirilen Uluslararası ThyssenKrupp Elevator Mimarlık Ödülleri’nin medya ilişkileri 360 İletişim tarafından yürütüldü.

FMV Özel Işık Okulları

FMV Özel Işık Okulları

Fevziye Mektepleri Vakfı çatısı altında hizmet veren ve 1934 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün onayı ile “Işık” adını alan FMV Özel Işık Okulları, Osmanlı Devletinin ilk sivil toplum hareketi olarak kabul edilir. 360 İletişim olarak Darrüşafaka’ya vermiş olduğumuz gönüllü iletişim hizmetinin ardından Işık Okulları’nın da medya ilişkilerini yönetmiş olmak bizler için gurur verici oldu.

İstanbul Shopping Fest (İSF)

İstanbul Shopping Fest (İSF)

6–28 Haziran 2015 tarihleri arasında “Şehrin En Güzel Zamanı” sloganı ile düzenlenen İstanbul Shopping Fest’in yurt içi ve yurt dışı medya ilişkilerini yürüttük. Yurt dışındaki medya mensuplarını Festivali yerinde yaşamaları adına 22 ülke ataşeliğimizle yaptığımız ortak çalışma ile ülkemizde misafir ettik. Festival için oluşturduğumuz iletişim stratejisini uluslararası düzeyde planlanarak İstanbul’un sadece bir turizm destinasyonu değil aynı zamanda

İstanbul Ticaret Odası “Küresel Vizyon” Projesi

İstanbul Ticaret Odası “Küresel Vizyon” Projesi

İstanbul Ticaret Odası’nın dünya kaynaklarının ana hattını İstanbul’a bağlamayı ve şehri dünya ölçeğinde bir yatırım merkezi haline dönüştürmeyi hedefleyen “Küresel Vizyon Projesi”nin medya ilişkilerini yürütüyoruz. Yedi adımdan oluşan proje ile İstanbul finansal ve ticari kaynakları ile uluslararası yatırımcılar için önemli bir çekim merkezi olması planlanıyor.

Samatya’da Müzik: Zil Ve Caz Festivali

Samatya’da Müzik: Zil Ve Caz Festivali

Turizm Araştırma Derneği ile birlikte Samatya’yı canlandırarak yeni bir turizm çekim merkezi haline getirmek ve kadınların çalışma hayatına katılımını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz “Samatya’da Müzik; Zil ve Caz Festivali”nin medya ilişkilerini yürüttük. Fatih Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı festival İstanbullu zil ustası Zilciyanların anısına düzenlendi.

TURAD – Samatya Kalkınma Projesi

TURAD – Samatya Kalkınma Projesi

Turizm Araştırma Derneği’nin himayesinde gerçekleştirilen ve Samatya’nın yeni bir kentsel çekim merkezi haline getirilmesini amaçlayan “Samatya Kalkınma Projesi”nin koordinasyonu ve medya ilişkileri 360 İletişim tarafından yürütüldü.

Futurallia Istanbul

Futurallia Istanbul

Etkinlik, 5–6–7 Haziran 2013 tarihl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki olan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin (İDTM) ev sahipliğinde Türkiye’de yapıldı. Türk özel sektörünün ve Türk KOBİ’lerinin yeni pazarlara açılması ve uluslararası rekabet güçlerinin arttırılması amacıyla gerçekleştirilen organizasyonun medya ilişkiler ayağı 360 İletişim, etkinlikler ayağı

Avrupa İletişim Konferansı (ECREA 2012)

Avrupa İletişim Konferansı (ECREA 2012)

24–27 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen ve 60 ülkeden 1200 iletişim akademisyenini bir araya getiren 4. Uluslararası Avrupa İletişim Konferansı’nın “Toplumsal Medya ve Küresel Sesler” ana temasıyla medya ilişkilerini yönettik.

DoubleTree by Hilton Kuşadası

DoubleTree by Hilton Kuşadası

Göçtur tarafından sadece Kuşadası, Osmanlı dericilik tarihinde de önem taşıyan eski Tabakhane bölgesini korumaya alınması ve otele dönüştürülmesini kapsayan DoubleTreeby Hilton Kuşadası projesinin medya ilişkilerini yönettik. Çalışma, destinasyon iletişimi açısından taşıdığı önemin yanı sıra, kültürel bir kompleks olarak da değer taşıyor. Halen TÜSİAD Sürdürülebilir Turizm Komitesi kapsamında düzenlenen toplantılarla turizmde sürdürülebilirlik çalışmaları yürütülüyor.

󰁓
󰀩 󰀭 󰀎